Social Media:

Szymon Dzwończyk

Student trzeciego roku Mechaniki i Budowy Maszyn na Politechnice Wrocławskiej. Od 2012 roku należy do Koła Naukowego OFF-Road zajmującego się projektowaniem i konstruowaniem zdalnie sterowanych łazików badawczych Scorpio.

W roku 2013 członek reprezentacji Politechniki Wrocławskiej w konkursie analogów łazików marsjańskich University Rover Challenge, w którym drużyna Scorpio 3 zajęła drugie miejsce na świecie. W drużynie odpowiedzialny za projekt obudowy i dobór odpowiedniej sprężystości zawieszenia przy użyciu symulacji komputerowych.
Od października 2013 koordynator Projektu Scorpio 4 oraz Koła Naukowego OFF-Road. Główny projektant łazika badawczego Scorpio 4, który zajął pierwsze miejsce na międzynarodowych zawodach European Rover Challenge na początku września. W Scorpio 4 odpowiedzialny za koordynację projektu oraz konstrukcję modułu jezdnego.

Miejsce konferencji

Centrum Astronomiczne im. 
Mikołaja Kopernika PAN
ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

 

O Nas

Chcemy zbudować forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 607 473 192