Social Media:

Błażej Żyliński

Student wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa (MEiL) na Politechnice Warszawskiej. Były prezes Studenckiego Koła Astronautycznego uczestniczący w wielu projektach naukowych i badawczych.

Koordynator projektu robota głębinowego budowanego w ramach Eris Project. ERIS jest projektem Studenckiego Koła Astronautycznego. Wiele lat działalności i doświadczeń SKA pokazało, że największym atutem są wykształceni, doświadczeni ludzie i dobrze dobrany oraz zgrany zespół.

Podstawowym celem działalności grupy jest ciągły rozwój umiejętności jej członków z dziedziny robotyki, automatyki, mechaniki i organizacji projektów. Połączenie pracy nad tymi projektami wewnątrz jednego zespołu pozwoli na sprawną wymianę doświadczeń inżynierskich i organizacyjnych. ERIS ma na celu wykształcić zespół inżynierów z dużym doświadczeniem pracy, który indywidualnie będzie w stanie realizować coraz bardziej zaawansowane projekty rozszerzając swoją działalność o komercyjne wykorzystanie wypracowanych przez nich rozwiązań w przyszłości.

Miejsce konferencji

Centrum Astronomiczne im. 
Mikołaja Kopernika PAN
ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

 

O Nas

Chcemy zbudować forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 607 473 192