Social Media:

Przedłużenie terminu rejestracji do 05.11.2014

W związku z licznie napływającymi zapytaniami o możliwość zarejestrowania się jako uczestnik konferencji „Polska w kosmosie wczoraj, dziś, jutro” pomimo upływu terminu rejestracji, organizatorzy zdecydowali o przedłużeniu go do najbliższej środy ( 05.11.2014) do północy. O rezerwacji miejsca decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Aby zarejestrować się jako uczestnik konferencji należy pobrać i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:

http://polskawkosmosie.org/index.php/rejestracja-1 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź skorzystać z formularza umieszczonego na tej samej stronie. Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 50 zł od osoby. Dla studentów 30 zł od osoby. Ostateczny termin wpłat mija 10.11.2014.

Brak wcześniejszej rejestracji uniemożliwia uczestnictwo w konferencji.

 

Miejsce konferencji

Centrum Astronomiczne im. 
Mikołaja Kopernika PAN
ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

 

O Nas

Chcemy zbudować forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 607 473 192