Social Media:

Dla Przyjezdnych

Serdecznie zapraszamy do Warszawy - stolicy Polski - miasta, które warto zobaczyć. Trzeba w nim spędzić kilka dni, by poddać się jego niepowtarzalnej atmosferze.

Warszawa jest miastem niezwykłym, położonym w środku Europy, na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Frapuje przyjezdnych historią i klimatem. Ciekawi swoją odmiennością. Tu przenikają się wpływy kultury zachodniej i wschodniej Europy. Tradycja spotyka dzień jutrzejszy. Miasto zaskakuje dynamicznym rozwojem - niemal co dzień pojawiają się nowe inwestycje, zmieniające jego oblicze.

Zachęcamy do poznania miasta pełnego kontrastów. Tutaj po wojennych zniszczeniach zabytkowe pałace, kościoły, gmachy i zespoły architektoniczne zrekonstruowano z wielką pieczołowitością. Dziś budowle historyczne sąsiadują z nowoczesną architekturą. Warszawskie zabytki i pamiątki z przeszłości zostały docenione przez UNESCO, dzięki czemu warszawska Starówka została uhonorowana wpisem na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Warszawa jest dobrze przygotowana na przyjęcie gości. W około 200 obiektach na turystów czeka 20 tys. miejsc noclegowych, przy czym zarówno standard, jak i formy noclegów dostosowano do różnych potrzeb i warunków finansowych gości. Tak, więc obok hoteli o zróżnicowanym standardzie na turystów czekają także schroniska i kampingi. Od połowy lat osiemdziesiątych możliwościami inwestowania w Warszawie zainteresowały się międzynarodowe korporacje hotelowe. Do dziś powstały obiekty takich sieci jak: Le Royal Meridien, Holiday Inn, Intercontinental, Mariott, Mercure, Sheraton czy Ibis.

Zabudowa wielkomiejska współistnieje z otwartą przestrzenią skwerów, parków i ogrodów. Tętniąca życiem metropolia bez trudu odnajduje się w Europie. Pozostawia niezapomniane wrażenia gościom i oferuje szanse tym, którzy zdecydują się zostać tu na dłużej.

(źródło: dlastudenta.pl)

Nocleg

Organizatorzy, Patroni, Partnerzy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Miejsce konferencji

Centrum Astronomiczne im. 
Mikołaja Kopernika PAN
ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

 

O Nas

Chcemy zbudować forum wymiany myśli i informacji na aktualne tematy dotyczące polskiego sektora kosmicznego, które poprawi komunikację na linii Przemysł – Biznes – Nauka - Administracja - NGO. Lepsza komunikacja i większa świadomość tego co ważne dla całego środowiska sektora kosmicznego i astronautycznego w Polsce da możliwość kształtowania wspólnego zdania w ważnych dla środowiska sprawach.

Bądź z nami w kontakcie:

 

Kontakt

W celu uzyskania bliższych informacji na temat konferencji prosimy o kontakt:
  konferencja (@) polskawkosmosie.org
 607 473 192